Yeni Mahalle’ye Yeni Park 

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar “Kocaali Belediye ve Körfez Belediyesi olarak Yeni Mahalleye yeni park sözünü vermiştik. Çok şükür toplam maliyeti 550 bin TL ‘lik parkı Yeni Mahalleli hemşehrilerimize kazandırmak için çalışmalara başladık” dedi.

Yeni Mahalle’ye Yeni Park 

Kocaali Belediyesi ve Körfez Belediyesi tarafından “Kardeş Şehir” protokolü kapsamında Kocaali Yeni Mahalleye, Yeni Mahalle park için çalışmalara başlanıldı. 

Gelişen ve Güzelleşen Bir ilçe 
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran “Kocaali’ye yakışan bir park olacak” dedi. Baran, “Her geçen gün gelişen ve geliştikçe de güzelleşen bir Kocaali ile ‘kardeş şehir’ projesi kapsamında ortak bir park inşa edeceğiz. Bölgeye değer katacak bir proje. Kocaalili hemşerilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecektir. 

Kocaali Benim için özel
Sözlerine devam eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran” Bugüne kadar tüm kardeş belediyelerimiz ile ortak projeler gerçekleştirdik. Kocaali benim için ayrıca özel bir yer. Başkanımız Ahmet Acar ile birlikte böyle güzel bir projeyi hayata geçiriyor olmak, bizleri mutlu ediyor. Tüm Kocaalili hemşerilerimize şimdiden hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

Farkındalık katacak
Proje hakkında değerlendirmelerde bulunan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar” Körfez Belediyesi ile yapmış olduğumuz kardeş şehir protokolü kapsamında ilçemiz Yeni Mahalle’de Toplam 4 bin 500 m² üzerine yapılan olan parkın içerisinde, Çocuk oyun alanı ve grupları, çok amaçlı sosyal tesis, yürüyüş alanları, piknik alanları, fitness alanları, basketbol ve futbol sahası alanı barındıran park yapıyoruz. Proje maliyeti 550 bin TL olan parkımız Yeni Mahalleli hemşehrilerimize ve bulunduğu konum itibari ile İlçemize farkındalık katacaktır.  Yeni Mahalleli hemşehrilerimize hayırlı olsun” 

Söz verdiğimiz gibi
Sözlerine devam eden Belediye Başkanı Ahmet Acar” Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar ilçemizin en önemli sorunları olan, İçme Suyu Kanalizasyon, Yağmursuyu, Doğalgaz, Elektrik Hatları ve Telekom Çalışmaları gibi önemli alt yapı çalışmalarını tamamladık. Yoğun alt yapı çalışmalarından sonra sıra, üst yapı çalışmalarına geldi, Ekiplerimiz tarafından ilçe genelinde itinalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyoruz. Biz hemşehrilerimize, ilçemizi Karadeniz’in incisi haline getirmek için gece-gündüz var gücümüzle çalışacağımıza 
 

Kocaali Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER