Başkandan Valiye Osmanlı Arması

Sakarya Makedonya ve Tüm Göçmenler Derneği Başkanı Zeki Sürer; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu'na “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Başkandan Valiye Osmanlı Arması

Kısa adı Sakmaktümgöçmenlerderneği olan Sakarya Makedonya ve Tüm Göçmenler Derneği’nin Başkanı Zeki Sürer; beraberindeki hazırda bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu'nu makamında ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. Vali Balkanlıoğlu’na derneğin faaliyet, proje ve çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Sürer; “Sayın valimizin derneğimize göstermiş olduğu ilgi ve sıcaklığından dolayı saygılar sunarak, teşekkür ediyoruz. Kendisine görevinde üstün başarılar dileriz” dedi. Başkan Sürer, Vali Balkanlıoğlu’na ziyaretleri anısına Osmanlı Arması hediye etti. kocaali

Validen birlik ve beraberlik mesajı

Kendisine yapılan ziyaretten dolayı Sakarya Makedonya ve Tüm Göçmenler Derneği Başkanı Zeki Sürer ve beraberindekilere teşekkür eden Vali İrfan Balkanlıoğlu; “Hemşeriler olarak biraraya gelerek, Sakarya’da ve Sakaryalılar ile birlikte kendi kültür ve geleneklerinizi yaşattığınız için tebrik ederim. Sakarya farklı coğrafya ve kültürü biraraya yaşatan Türkiye’nin bir mozaiği olduğunu gördüm. Sakarya’da hiçbir millet ayırımı yapmadan, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeliyiz” dedi.

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2020, 00:27
SIRADAKİ HABER