Çocuk Akademisi’nde Yeni Dönem Başlıyor

Serdivan Belediyesi Çocuk Akademisi, 3-12 yaş arasındaki öğrencileri kapsayan eğitim faaliyetlerine kaldığı yerden devam ediyor. 

Çocuk Akademisi’nde Yeni Dönem Başlıyor

İki Farklı Branş Tercih Edilebilecek

Kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra, çocukların sosyal ve kişisel gelişimlerine de katkı sağlayan Serdivan Belediyesi Çocuk Akademisi yetkilileri, yeni dönem kayıtlarının 21 Şubat Pazartesi günü başlayacağını belirtti.

6 hafta sürecek etkinliklerin Salı’dan Cumartesi’ye haftanın beş günü gerçekleşeceği ve öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine göre 2 farklı branşı seçebileceği ifade edildi.

Kayıt Her Hafta Yenilenecek
22 Şubat–2 Mayıs tarihleri arasında yüz yüze devam edecek olan atölyelerin kayıtlarının her hafta Pazartesi yenileceği duyuruldu.

3-4 yaş öğrencilerin Mozaik Atölyesi, Masal Atölyesi, Ritim Atölyesi, Koordinasyon Atölyesi, Anne-Çocuk Atölyesi, Dikkat Geliştirme Atölyesi ve Baskı Atölyesi,
5-6 yaş öğrencilerin Suluboya Atölyesi, Mozaik Atölyesi, Karakalem Atölyesi, Dikkat Geliştirme Atölyesi, Puzzle Atölyesi ve Dokuma Atölyesi,
7-12 yaş öğrencilerin Sulu Boya Kolaj Atölyesi, Neşeli Bilim Atölyesi, Çiçek Ressamlığı Atölyesi, Seramik Atölyesi, Karikatür Atölyesi ve Ebru Atölyesinden iki farklı branşı seçebilecekleri bildirildi.

Başvuruların online olarak yapıldığı Serdivan Çocuk Akademisi hakkında detaylı bilgiye www.fikirvesanat.org adresinden veya 0264 211 20 54 numaralı telefondan ulaşılabileceği belirtildi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER