OKM’de Eda&Metin Özülkü Rüzgârı Esti

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, sevilen sanatçılar Eda&Metin Özülkü, Orhangazi Kültür Merkezi’nde bir konser verdi.

OKM’de Eda&Metin Özülkü Rüzgârı Esti

Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği programda Başkan Işıksu, “Şarkılarıyla bizlere özel bir akşam yaşatan sanatçılarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Kültür ve sanatla, nice güzel buluşmalar dileğiyle.” dedi.

Adapazarı Kültür Sanat
Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen mart ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, dopdolu içerikli programlar şehir insanı ile buluşmayı sürdürüyor. Son olarak ünlü sanatçılar Eda&Metin Özülkü, Orhangazi Kültür Merkezi’nde sevenleri ile buluştu. Programa Başkan Mutlu Işıksu ve eşi Elveda Işıksu, Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık ve Fatih Çelikel, meclis üyeleri Mehmet Yılmaz, Yavuz Meşe, Nilgün Akman ve Türkan Resüloğlu katılırken, katılımcılar, şarkılara eşlik etti ve sanatçılara yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Işıksu’dan Teşekkür
Programın sonunda sanatçılara teşekkür ederek hediye takdim eden Başkan Mutlu Işıksu, “Orhangazi Kültür Merkezimiz, kültürün ve sanatın merkezi olarak hemşehrilerimizin yoğun ilgisiyle birbirinden güzel birçok programa ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu güzelliği hep birlikte yaşıyor, yaşatıyoruz. Şarkılarıyla bizlere özel bir akşam yaşatan sanatçılarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Kültür ve sanatla, nice güzel buluşmalar dileğiyle.” ifadelerini kullandı. 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER