Ömer tuğrul inançer geliyor: ‘Ramazandan insana kalan’

Erenler Belediyesi Ramazan Ayı Kültür ve Sanat Etkinlikleri takvimi kapsamında Ömer Tuğrul İnançer, Pazar akşamı saat 20.30 da Erenler Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan ‘Ramazandan İnsana Kalan’ konulu konferansa konuşmacı olarak katılacak.

Ömer tuğrul inançer geliyor: ‘Ramazandan insana kalan’

Erenler Belediyesi Ramazan Ayı Kültür ve Sanat Etkinlikleri devam ediyor. Hafta sonu gerçekleşecek programlar hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “İftar sonrasında başlayan Çocuk Şenlikleri programlarımız bu akşam Çaybaşıyeniköy Mahallesi İlkokulu Bahçesinde, 9 Nisan Cumartesi günü Bekirpaşa Mahallesi Mehmet Gölhan İlkokulu Bahçesinde, 10 Nisan Pazar günü ise Büyükesence Mahallesi İlkokulu Bahçesinde gerçekleşecek etkinlikler ile devam edecek” dedi.

‘RAMAZANDAN İNSANA KALAN’
Başkan Fevzi Kılıç, “Kültür ve Sanat Etkinliklerimiz kapsamında, 10 Nisan Pazar akşamı ise Ömer Tuğrul İnançer, ‘Ramazandan İnsana Kalan’ konulu konferans da vatandaşlarımız ile buluşacak. Program Erenler Kültür Merkezimizde saat 20.30 da başlayacak. Programlarımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Erenler Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER