Sakarya Trabzonlular Derneği konser verecek

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 5. Geleneksel Türk Sanat Müziği Konseri Serdivan Belediyesi kongre merkezinde yapılacak.

Sakarya Trabzonlular Derneği konser verecek

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 5. Geleneksel Türk Sanat Müziği Konseri Serdivan Belediyesi kongre merkezinde yapılacak. kocaali
7 mayıs pazartesi günü yapılacak olan konser saat 20.00’de başlayacak.

Aycan Oran, Cenker Koçak, Demet Alemdar, Prof Dr. Fahri Yılmaz, Figen Akpak, Hanife Yavuz, İlhan Öztürk, Jülide Ecer, Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu Yiğit, Meral Gres, Nedret Ünlü Demirci, Nermin Narman, Nilgün Kılıçarslan, Selma Gedikli, Sebahat Demirtaş, Selma Arıkan, Selma Patlar, Doç. Dr. Serpil Öztürk, Sevcan Camgöz, Sevinç Kısa, Sibel Öner ve Süheyla Salman Şengül’den oluşan koroya sazlarda Kenan Erdoğan Demir, Naci Kirteler, Ertan Özer, Ayşegül Başar, Kenan Ersin, Volkan Dirin ve Serhat Başar eşlik edecek.
Canan Ünlen ve Dr. Zeynep Öz’ün desteklediği 5. Geleneksel Türk Sanat Müziği Konseri’ni Şef Ayten Yüksel yönetecek.
Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Dr. Zeynep Öz, kültür faaliyetleri kapsamında düzenledikleri Türk Sanat Müziği konserini geleneksel hale getirdiklerini belirerek, farklı fikir ve meslek grubundan insanların bir araya gelerek yeteneklerini sanata dönüştürdüğü bu konsere bütün Sakaryalıları davet ettiğini söyledi.

Hasan COŞKUN

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2020, 00:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER