Taşdelen Kocaaliyi Temsil Edecek

Ak Parti İl Teşkilatı tarafından düzenlenen Annelerimiz İstiklal Marşı Okuyor yarışması için hazırlıklarını tamamlayan Ak Parti Kocaali Kadın Kolları geçtiğimiz hafta içi teşkilat binasında gerçekleşen törenle ilçe birincisini seçti.

Taşdelen Kocaaliyi Temsil Edecek
Ak Parti İl Teşkilatı tarafından bu hafta içi gerçekleştirilecek olan Annelerimiz İstiklal Marşı Okuyor yarışmasına katılmak üzere hazırlıklarını tamamlayan Kocaali Kadın Kolları ilçe birincisini geçtiğimiz hafta içi belirledi. Kocaali Kadın Kolları’ndan 12 adayın yer aldığı yarışmada final programı ise Ak Parti İlçe binasında gerçekleştirildi.

İlçe Başkanı Basri Burak Ak ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Ak Parti Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerinin katıldığı final programında yapılan değerlendirmeler sonucunda Hediye Taşdelen ilçe birincisi olarak, bu hafta içi İl Teşkilatında gerçekleştirilecek olan yarışmada Kocaali’yi temsil etmeye hak kazandı.

Kocaali birincisi Hediye Taşdelen ve yarışmada Kocaali ikincisi olan elif koral Onur Belgelerini Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Basri Burak Ak ve Kadın Kolları Başkanı Nevin Deligöz’den aldı. Tören sonrası açıklama yapan Ak Parti Kocaali Kadın Kolları Başkanı Nevin Deligöz Kocaali birincisi Hediye Taşdelen’e teşekkür ederek, kendisinin çok başarılı olduğunu ve yarışmadan iyi bir derece ile döneceğine inandıklarını söyledi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2013, 21:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER