Vali Çakacak, Aynalıkavak Sohbetleri’nde

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Aynalıkavak Sohbetleri’nin Şubat ayı onur konuğu, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak.

Vali Çakacak, Aynalıkavak Sohbetleri’nde

Gazeteci Yazar Zeki Aydıntepe moderatörlüğünde gerçekleşecek program, 28 Şubat Cuma, 19.00’da Tarihi Aynalıkavak Meydanı’nda başlayacak. 

Adapazarı Kültür Sanat
Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında her ay farklı konuklarla gerçekleştirilen Aynalıkavak Sohbetleri’nin Şubat ayı onur konuğu Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak olacak. Aslen Sakaryalı olan Çakacak, Aynalıkavak Meydanı’nda Adapazarı anılarını anlatacak. Program, 28 Şubat Cuma günü, saat 19.00’da başlayacak. 

Özdemir Çakacak Kimdir?
1960 Sakarya doğumlu olan Özdemir Çakacak, 1984 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Birçok kamu kurumunda üst düzey yöneticilik yapan Çakacak,  sırasıyla Van, Uşak, Kırşehir, Mersin Valiliği ve son olarak 1 Haziran 2017 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Eskişehir Valiliği’ne atanmıştır ve halen görevine devam etmektedir. Çakacak; evli ve 2 çocuk babasıdır.  


 

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER