Türk mutfağına doyulur mu?

Metro Türkiye, yeni imaj kampanyasıyla Türk mutfağının tadına doyum olmayan lezzetlerini ve dört dörtlük tabaklara imza atan yürekten şeflerini onurlandırıyor.

Türk mutfağına doyulur mu?

İzleyenleri markanın yeni söylemi “İşin Mutfağında” ile modern bir şekilde tanıştıran filme, ünlü halk ozanı Neşet Ertaş’ın “Doyulur mu” sözlerine sahip ölümsüz eseri eşlik ediyor. Filmde, Türk mutfağının damaklarda tat bırakan eşsiz lezzetlerinden görüntüler sunuluyor.

20 Temmuz 2020 - Türk mutfağının değerlerini korumak ve gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlamak amacıyla tam 30 yıldır çalışmalarını sürdüren Metro Türkiye, “İşin Mutfağında” marka söylemiyle çektiği yeni reklam filmini yayınladı. 17 Temmuz Cuma günü izleyiciyle buluşan reklam filminde, yöntemi ve tarzı ne olursa olsun kendi mutfağında tutkuyla yemek yapan herkesin o mutfağın şefi ve Türk mutfağının koruyucusu olduğu mesajı veriliyor.

Yayımlanan reklam filmi, profesyonel mutfaklardan geleneksel lokantalara, ev mutfaklarından butik lokantalara farklı mutfaklarda hayat bulan enfes yemekleri ve o yemeklerin arkasındaki hünerli şefleri kahramanlaştırırken, Türk mutfağını kolektif bir kültür olarak ele alıyor.

Leo Burnett imzası taşıyan ve izleyenleri markanın yeni söylemi “İşin Mutfağında” ile modern bir şekilde tanıştıran filme Neşet Ertaş’ın ölümsüz eseri eşlik ediyor. 

“30 yıldır İşin Mutfağında”
Müşterileri, iş ortakları ve tedarikçileriyle birlikte bu yıl Türkiye’deki 30’uncu yılını kutlayan Metro Türkiye, tüm çalışmalarının odağına koyduğu “izlenebilirlik ve sürdürülebilirlik, yerellik, çeşitlilik ve kalite” temaları için özel olarak hazırladığı devam niteliğindeki üç ayrı reklam filmini de önümüzdeki günlerde izleyiciyle buluşturacak.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER