Çakır Muhammet İkinci Albümüne Film Çekiyor

Karadenizli Türkücü Çakır Muhammet’in geçtiğimiz günlerde çıkardığı ikinci albümü olan Yanboli Deresi isimli türküsünün filmini yapıyor.

Çakır Muhammet İkinci Albümüne Film Çekiyor
Sakarya Pamukova İlçesinde oturan Karadenizli Türkücü Çakır Muhammet geçtiğimiz günlerde piyasa çıkardığı ikinci albümündeki Yanboli Deresi türküsünün Filmini çekecek.

Film yapımcısı ve yönetmeni Tevfik Polam ile Karasu İlçesi Yenimahalle’de Seramiko Cafede bir araya gelen Çakır Muhammet ikinci albümünün içinde bulunan Yanboli Türküsünün filmini yapmak için görüşmeler yaptı. Karadenizli Türkücü Çakır Muhammet konuyla ilgili olarak şunları söyledi, Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan ve çok ilgi gören Yanboli Deresi Türküsünün uzun metrajlı bir televizyon filmi çekmek için çok değerli Film yapımcısı yönetmen Tevfik Polam ile bir araya gelerek üzerinde düşündüğümüz filmin projesi hakkında fikir alış verişi yaptık. Film Sakarya, Pamukova ve Trabzon’da ve köylerinde çekilecek.

Şimdilik bir ön görüşmelerde bulundum ve projeyi hayata geçirmek için çalışmalar yapıyorum. İkinci albümün içinde bulunan Yanboli Deresi Türküsü çok dinlendiği için böyle bir karara vardık ve inş Allah anlaştığımız taktirde filme start vereceğiz dedi.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2013, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER