Karadayı Dizisinin Muzaffer Abisi Maden Deresine Hayran Kaldı

Karadayı Dizisinde Muzaffer abisi rolünde oynayan Erol Karlı Maden deresine hayran kaldı. Karlı burası gizli bir cennet dedi.

Karadayı Dizisinin Muzaffer Abisi Maden Deresine Hayran Kaldı
Sakarya Kocaali Maden Deresine gezen Karadayı Dizisinde Muzaffer abisi rolünde oynayan Erol Karlı, Burası adeta gizli bir cennet dedi.

Karasu İlçesinde bir dizi çalışmalar yapmak üzere gelen Sinema ve Tv. Oyuncusu Karlı, gezmek için gittiği maden deresini çok beğendiğini söyledi. Karasu’da bir tv. Filmi çekmek için proje üzerinde çalışmalar yapan Karlı, Maden deresinde gördüğü manzara karşısında şaşırıp kaldı. Maden Deresi Hakkında Karlı’ya bilgi veren sorumlu müdür Soner Kalaycı, değerli sanatçımızı burada ağırlamaktan büyük bir keyif aldık.

Kendisi burayı çok beğendi ve hayran kaldı. Yeni bir proje çalışmaları için mekân araştırması yapan Sayın Karlı, Maden deresinin güzelliği karşısında şaşırıp kaldı. Sayın Karlı’nın yapacağı projeye tabii ki elimizden gelen bütün desteği yapacağız. En azından bu muhteşem güzelliği sahip olan yeri İnsanların tanıma fırsatı olacak dedi. Oyuncu Erol Karlı maden deresi için şunları söyledi, Gezdiğimi ve gördüğüm kadarıyla, Kocaali İlçesi Karadeniz sahili yeşil alanları, Akarsuları ve Maden Deresi gibi Doğal güzellikleri ile turizmin göz bebeği olma yolunda olduğunu biliyorum.

Burada bir proje için mekân araştırması yapıyorum ve gerçekten bu cennet gibi yeri çok beğendim. Bu bölgeninde turizm bölgesi olması sebebiyle, Kocaali İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerimize yakın olması insanların hafta sonu tatilini geçirmek için Maden Deresinin Doğal güzelliği, Dinlenme alanları, Mesire Yerleri. Doğal Alabalık tesisleri, Şelalesi ve akarsuyu insanların yorgunluklarını atmada ve güzel bir tatil yerinin olduğunu belirtti.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2013, 22:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER