Kont'dan Soylu'ya onun adı Süleyman şarkısı 

Sakarya Sevdalısı ve aşığı Kont lakaplı Ünlü Karadeniz Müziği Sanatçısı ve Yapımcı Bestekar Adnan Yılmaz, hemşehrisi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yaptığı "Cesur yürekli adam, onun Adı Süleyman" şarkısı büyük ilgi gördü

Kont'dan Soylu'ya onun adı Süleyman şarkısı 

Sanatçı Adnan Yılmaz "Bu şarkıyı niçin yaptım diye sorarsanız? Şu ana kadar gelmiş geçmiş en cesur, en yiğit korkusuz dış işleri bakanı şu an pkk nın, vatan hayinlerin korkulu rüyası haline  gelmiştir. Bir istifa haberi bile Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Demekki bir insan bu kadar seviliyorsa, bu  benim içimden gelen duygularımı. Kendisini çok severim, bunu bir şarkıyla paylaşmak istedim.

Başta cumhur başkanımız olmak üzere iç işleri bakanımıza, sağlık bakanımıza Allah güç kuvvet versin ama iç işleri bakanımız, benim  çok sevdiğim bir insan. Hayatta koltuk sevdası olmamıştır, hep vatanın ve milletinin, insanların yanında olmuştur. Mütevazi bir kişiliktir. Herkesle fotoğraf çekilir, kimseyi kırmaz, herkesin düğününe, cemiyetine cenazelerine katılmaya çalışır.
Deprem bölgelerinde bulunur. Gece gündüz çalışır ona bir şarkı yapmak az bile. Allah güç kuvvet versin, devletimize ve milletimize zeval vermesin. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya  şarkı çok ilgi çekti, sosyal medyada çok iyi beğeniyle paylaştılar, kendilerine teşekkür ederim bu kadar vatandaşımız bakanımızı seviyorsa demekki  bakan çok iyi işler yapmıştır diyebiliriz. Buradan bu mesajı çıkartmak gereklidir.

Ülkemizin bekası ve geleceği için el ele hep beraber bu virüs belasından kurtulacağımıza, talimatlara uyarak üstesinden geleceğimize inanıyorum" dedi.
Şarkı'ı dinlemek için; https://youtu.be/St9-WQ_bOr0
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER