Mehmet Akyıldız Karasu’yu Salladı

Karasu Sahilinde Park-ı Marmara Cafede gerçekleştirilen yaz etkinliği kapsamında yapılan konserde Karadenizli şarkıcı Tarık Tüfekci ve Mehmet Akyıldız Karasu’yu salladı.

Mehmet Akyıldız Karasu’yu Salladı
Tarık Tüfekci, sahne performansı ve söylediği şarkılarla Park-ı Marmara cafeyi dolduran yaklaşık  bin 500 kişiye keyifli bir akşam yaşattı. Tüfekci ve Akyıldız, konser sırasında yeni albümünden birçok parçayı seslendirdiği gibi, eski albümlerinden de şarkılar okuyup düet yaptılar.

Unutulmaz şarkılarını art arda okuyan Karadenizli sanatçılar, birçok şarkıyı dinlemeye gelenlerin yoğun isteğiyle karşılaşınca tekrar okumak zorunda kaldı.

Yeni ve eski albümünden şarkıları ile herkesi mest eden Tarık Tüfekci, yoğun bir ilgi ile karşılaştı. Bu ilgiden gayet mutlu olduğu gözlerden kaçmayan Karadenizli şarkıcı, ilgi karşısındaki hayranlığını da gizlemedi. Yüksek enerjisi ile adeta Karasu‘yu sallayan Tüfekci ve Akyıldız,   şarkıları ve oynadığı horon ile hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşattı.

Konser sırasında birlik ve beraberlik mesajları veren Tüfekci, şarkı aralarında anlattığı fıkralarla hayranlarını güldürdü. Şarkılara eşlik eden izleyiciler sanatçıyı uzun uzun alkışladı.Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2014, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER