Öykü Baştaş: “Oyunculuğa sıcak bakıyorum”

Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden canlı gerçekleşen “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu uluslararası defilelerde Türkiye’yi temsil eden Öykü Baştaş oldu.

Öykü Baştaş: “Oyunculuğa sıcak bakıyorum”

New York, Paris ve Milano Moda Haftalarında ünlü markalar için podyumda yürüyen Öykü Baştaş, meslek hayatının en unutulmaz anının Valentino çekimi olduğunu söyledi. Baştaş, sevdiği bir yönetmenden teklif gelirse oyunculuğa açık olduğunu belirtti. 
Her Perşembe Trendyol Instagram hesabı üzerinden ünlü isimlerin konuk olduğu “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” canlı yayın programının bu haftaki konuğu Öykü Baştaş oldu. Mert Vidinli’nin sorularını yanıtlayan Baştaş, modelliğe nasıl başladığını da izleyicilerle paylaştı. Baştaş, “New York’a yaz okuluna gitmeye hazırlandığım dönemde uluslararası bir ajansın sosyal medyada fotoğrafınızı #weloveyourgenes hashtagiyle paylaşın çağrısını görünce fotoğrafımı ekledim. Sonrasında beni aramalarıyla beraber o hafta çok sayıda ajans ile görüştüm. Modellik kariyerime de böyle adım attım” dedi. 
Modellik kariyeri boyunca moda haftalarında podyumda yürümenin çok heyecanlı olduğunu belirten Baştaş, kariyerinde en unutulmaz anlarından birinin Valentino çekimi olduğunu söyledi. Baştaş sözlerine “Valentino çekimi ile hayran olduğum insanlarla çalışma fırsatı buldum. Yıllardan beri takip ettiğim Maria Carla ile birlikte fotoğraflarının büyük hayranı olduğum Juergen Teller’a poz vermek yaşadığım en mutlu deneyimlerinden biriydi” diyerek devam etti. 
Yabancı modellerin profesyonelliklerine hayranım
Podyumda Gigi Hadid, Kaia Gerber gibi isimlerle birlikte yürüyen Öykü Baştaş, yabancı modellerin profesyonelliklerinden çok etkilendiğini söyledi. Baştaş, Kaia Gerber ile çalışmanın çok keyifli olduğunu, çok samimi bir insan olduğunu sözlerine eklerken, Cara Delevingne ile yaptıkları ortak çekime Cara Delevingne’in kendisinden önce gitmesine çok şaşırdığını belirtti. 
Son dönemde Rusya Vogue için bir çekim gerçekleştirdiğini belirten Baştaş, sevdiği bir yönetmenden teklif gelmesi durumunda oyunculuk deneyimine açık olduğunu söyledi. 

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER