Sabiha Canbolat Çekeceği Filmi İçin Moral Depoluyor

Tatil İçin Birkaç günlüğüne Karasu İlçesine gelen Sinema sanatçısı Sabiha Canbolat ,yeni çekeceği filmi için Maden Deresinde moral depoluyor.

Sabiha Canbolat Çekeceği Filmi İçin Moral Depoluyor
Tatil için bir arkadaşının yanına gelen Sinema ve tiyatro sanatçısı Sabiha Canbolat Maden Deresinde yeni filmi için moral depoluyor. Bu güne kadar birçok film projesinde yer alan genç oyuncu Sabiha Canbolat çok yakında yep yeni bir sinema filmi için kameralar karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Daha önce oynadığı filmlerdeki ve tiyatrodaki başarılı oyunculuğunun yanı sıra mütevazi kişiliğiyle de hem rol arkadaşları, hemde yönetmenlerinden tam not alan Sabiha Canbolat hedefine emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Önümüzdeki günlerde sinema filminde oynamaya hazırlanan başarılı oyuncu tek arzusu bu sektörde kalıcı olmak olduğunu söyledi.. Canbolat, Oyunculuğu bedenimin el verdiği sürece yapmaya devam edeceğim. Bazen projelerde yer alıyorum. Oyunculuk için yolun başında olduğunu vurgulayan Canbolat. Sözlerine şöyle devam etti:”koyduğum hedef için çalışmaya devam edeceğim dedi”

Başarım Doğallığım.
Oyuncu ve tiyatrocu olmasa basketbolcu olabileceğini ifade eden güzel oyuncu, Sözlerine şöyle devam etti: Ben dünyanın en iyi voleybolcusu olmak istiyordum, ama hayat beni başka tarafa götürdü. Şu an işimdeki başarımın tek sırrı ise; tamamen doğal olmak dedi. İleriye dönük projelerinin olduğunu belirten Canbolat; “Bir sinema filmi projesi var.

Benim için oradan bir kapı açıldı. Sonuna kadar götürmeyi düşünüyorum” diye konuştu. Maden Deresini Çok beğenen sanatçı Canbolat burası gerçekten çok güzel bir yer ve burada kaldığım sürece oynayacağım film öncesi müthiş moral depolamış oldum dedi.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2013, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER