Akif Yener’in onuruna yemek

Aytaşı Müzik İmtiyaz Sahipleri Mustafa Dinler, Murat Dinler ve Cevat Dinler; önceki gün AKM’de gerçekleştirdiği gece ile sanat hayatındaki 25inci yılını hayranlarıyla kutlayan Sakaryalı Pop Müzik Sanatçısı Akif Yener’in onuruna Beylik Kebap’ta öğlen yemeği verdi. 

Akif Yener’in onuruna yemek

Onun Adı Efsane Sakarya, Ne Aşk Ne Hayat ve Sakaryaspor 50. Yıl Marşı Bu Kalp Seninle Sakaryaspor şarkılarının Bestekârı Akif Yener’in sanat hayatındaki 25inci yılı dolayısıyla onuruna önceki gün Beylik Kebap’ta Aytaşı Müzik İmtiyaz Sahipleri Mustafa Dinler, Murat Dinler ve Cevat Dinler tarafından öğlen yemeği verildi. kocaali

Yemeğe; Sakaryalı Pop Müzik Sanatçısı Akif Yener’in yakın dostları; ünlü kameraman Sebahattin Kurt, Organizatör, Moderatör Özcan Yemiş ve Gazeteci Levent Candan’da katıldı. Sanatçı Akif Yener; “25 sanat yılım dolayısıyla onuruma düzenlediği yemek - sohbet buluşmasında gösterdikleri ilgi, teveccüh, destekleri ve yaptıkları anlamlı konuşmalarından dolayı Aytaşı Müzik İmtiyaz Sahipleri Mustafa Dinler, Murat Dinler ve Cevat Dinler’e sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım” dedi. 
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER