DİJİMED Başkanı İbil’den Yeni Yıl Mesajı

DİJİMED Başkanı Ersin İbil, yeni yıl sebebiyle kutlama mesajı yayımladı.

DİJİMED Başkanı İbil’den Yeni Yıl Mesajı

Dijital Medya ve Habercilik Derneği (DİJİMED) Başkanı Ersin İbil, 2021 yılı değerlendirmesi yaparak 2022 temennilerini paylaştı. İbil, “Geride bıraktığımız yılda dijital medyanın öneminin anlaşılmasından dolayı mutluyuz. Yeni yılda dijital medya alanında yapılması planlanan yasal düzenlemenin yürürlüğü girmesini temenni ediyorum” dedi.
2022 DİJİTAL MEDYA’NIN YILI OLSUN
2022 yılının Dijital Medya alanında yeniliklerin yaşanacağı bir yıl olması temennisinde bulunan DİJİMED Başkanı Ersin İbil, “2021 yılı dijital medyanın, internet haberciliğinin öneminin anlaşıldığı bir yıl oldu. 2022 yılında ise internet haberciliği üzerine planlanan yasal düzenlemenin gelmesini temenni ediyorum. Yeni yılda internet haberciliği sektöründe yeni bir dönemin başlaması gerekiyor. Statü belirsizliğinin ortadan kaldırılmasını, İnternet gazetecilerine basın kartı verilmesini ve daha nice belirsizliği ortadan kaldıracak olan söz konusu düzenlemeyle dijital ortamlar güvenli hale gelmiş olacak” dedi.
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
Yeni yılın hayırlar getirmesini temenni eden İbil, “2021 yılı genel olarak zor geçti. Hem Koronavirüs salgını hem de salgının getirdiği ekonomik sıkıntılar hep beraber bir dar boğazdan geçmemize sebep oldu. Sağlık alanında zorlukları da ekonomik sıkıntıları da devletimizin dik duruşu ve doğu politikası sonucu atlattık ve yeni yılda daha da iyi noktalara geleceğimizi düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılınızı kutlar, sağlıklı bir yıl dilerim” ifadelerini kullandı.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER