Ender Serbes'ten LC Haber Ajansı'na ziyaret

Sakaryalı Bağımsız Siyasetçi ve ünlü İşadamı Ender Serbes, beraberinde ekip arkadaşlarıyla birlikte LC Haber Ajansı'nı ziyaret etti.

Ender Serbes'ten LC Haber Ajansı'na ziyaret

Medyanın öneminden bahseden Sakarya'nın Bağımsız Siyasetçisi Ender Serbes; LC Haber Ajansı'na yaptığı ziyaretinde çalışmaları hakkında bilgi vererek, Ajans Başkanı Levent Candan ile istişarelerde bulundu. Sakarya gündemini ve Sakarya'nın gerek İnternet haber siteleri, gerekse gazete, radyo, Tv ve sosyal paylaşım sitelerini yakından takip ettiğini ifade eden Serbes; "Medya olmazsa olmaz" dedi. Sakarya Medyası'na hızlı bir giriş yapan LC Haber Ajansı'nı ve personelini tebrik eden Ender Serbes; Gazeteci Yazar Levent Candan'a çalışmalarında başarılar diledi.

Teşekkür ve başarı temennisi
Nazik ve anlamlı ziyaretinden dolayı Bağımsız Siyasetçi Ender Serbes ve ekibine teşekkür eden LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan; "Sakarya siyasetinde duruşu ile her kesim tarafından sevilen bir kişiliğe sahip olan Sayın Ender Bey'e, çalışmalarında başarılar dileriz. Kendisi Sakarya siyasetinde önemli bir kişiliğe sahiptir. Kendisi önümüzdeki ilk seçimde seçilmesiyle birlikte Sakarya ve ülkemiz için faydalı çalışmalara imza atacağına inanıyoruz" dedi

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER