Gürçam “10 Ocak çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı”

Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gazeteciler Günü Nedeniyle Basın mensuplarına Kahvaltı Vererek, Günlerini Kutladı.

Gürçam “10 Ocak çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı”
Karas Kaymakamı Şafak Gürçam, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gazeteciler Günü Nedeniyle Basın mensuplarına Kahvaltı Vererek, Günlerini Kutladı. Toplumda bazı meslek gruplarının gördüğü vazife gereği öne çıktığını ve gazeteciliğin de önemli mesleklerden biri olduğunu belirten Gürçam, "Toplumda değişik meslek grupları görev ifa ediyor. Basın çalışanları toplumda önemli görevleri ifa eden meslek gruplarından biri. Sizler bizler için önemlisiniz çünkü toplumun ne hissettiğini ve toplumun nabzını tutan sizlersiniz.
Gürçam, Gazetecilik, zor şartlar altında görev yaparak, halkı doğru, güvenilir, objektif ve ilkeli habercilik anlayışı içinde bilgilendiren basın mensuplarımızın üstlenmiş oldukları görev Ülkemizin ve İlçemizin gelişmesi açısından son derece önemli olup, çağdaş medeniyet seviyesine ulaşma hedefimizde yol göstericidir. Bu duygu ve düşüncelerle, Her türlü zorlu koşullarda son derece özverili bir efor sarf ederek günlük yaşamın hızlı temposu içinde haber peşinde koşarken, kendi etik değerlerini de titizlikle takip etmeyi ihmal etmeyen, objektif habercilik unsurlarını göz önünde bulundurarak doğru, tarafsız ve hızlı haber iletmeyi ilke edinerek çalışan yerel ve ulusal basın mensuplarımızın, çalışanlarının, dünden bugüne emeği geçen bütün çalışanlarımızın, medeniyet tarihine değerli notlar düşerek görev yapan, yazılı, görsel ve işitsel basınımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyorum dedi.

Kahvaltıya karasu Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi Cihan Ersöz, TRT Sakarya temsilcisi Mehmet Karakaş, Karasu Kuzey Gazetesi İmtiyaz sahibi Münir Kara, Karasu hamle Gazetesi imtiyaz sahibi Mustafa Sarı,Karasu Cihan Haber İmtiyaz sahibi Cihan Emre, Karasunun sesi internet sitesi imtiyaz sahibi İlker Elik, Köşe yazarları Adnan Yıldız, Şakir Şen ve yerel gazete muhabirleri katıldılar.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2015, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER