Hakan Candemir Mavi Karadeniz Televizyonunda

Her hafta Mavi Karadeniz Televizyonunda yayınlanmakta olan TRT Sakarya temsilcisi Mehmet Karakaş’ın hazırladı, Hilal Karıncalı’nın sunduğu İlden İle Yöremiz Programı bu hafta Sakarya İli Sığır yetiştiricileri birliği başkanı Hakan Candemir sorunlarını anlattı.

Hakan Candemir Mavi Karadeniz Televizyonunda
8 Ağustos Cumartesi günü saat 17 ile 18 arasında Mavi Karadeniz Televizyonunda yayınlanacak olan İlden İle Programı Sakarya’nın nabzını tutmaya devam ediyor. Sakarya İli Sığır yetiştiricileri birliği başkanı Hakan Candemir mikrofonlara üreticilerin sorunlarını anlatacak. Çeşitli mekânlarda çekilen programlar sığır yetiştiricilerin sorunları ekrana gelecek. Dünyada tek yapılan Karasu mersin balığı festivalinden görüntüler. Karasu Belediye başkanı Mehmet İspiroğlu mikrofonlara Mersin balığı ile ilgili bilgiler verecek.

Kışın evlerinizin sıcaklığı arması için evlere yapılan giydirmenin nasıl faydalı olduğunu iş adamı Süleyman turan anlatacak. Pamukova da bulunan Babam sultan Türbesi, Karasu Yenimahalle de lezzetli balık nerde yenir işletme sahibi İbrahim bayraktar mikrofonlara anlattı. 8 Ağustos Cumartesi günü saat 17 ile 18 arasında mavi Karadeniz televizyonunda İLDEN İLE YÖREMİZ Programında seyredebilirsiniz.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2015, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER