Mithatpaşa’da mezunlar sınava hazırlanan öğrencilerle buluştu

Şehrimizin yenilikleriyle dikkati çeken Mithatpaşa Ortaokulu tam kapanma sürecinin hemen ardından yaptığı organizasyonla yine adından söz ettirdi.

Mithatpaşa’da mezunlar sınava hazırlanan öğrencilerle buluştu

Mithatpaşa Ortaokulu şehrimizin ve ülkemizin en prestijli liselerinde okuyan mezun öğrencilerini LGS sınavına hazırlanan 8. Sınıf öğrencileriyle çevrimiçi olarak bir araya getirdi.

Online buluşmada ortaokul öğretmenlerini karşılarında gören mezun öğrenciler duygu dolu anlar yaşarken sınava hazırlanan kardeşlerine tavsiyelerde bulundular.

Büyüklerinin kazandıkları başarıya giden yolda hangi yöntem ve teknikleri izlediklerini merak eden 8. Sınıf öğrencileri hazırlık süreci hakkında sorular yönelttiler.

Moderatörlüğünü Rehber öğretmenler Talip Şahin ve Seval Oyuncakçı'nın yaptığı mezunlarla buluşma etkinliğine katılım sağlayan mezun öğrencilere teşekkür sertifikaları verildi.

Mezunlar buluşması etkinliğinde emeği geçenlere teşekkür eden Mithatpaşa Ortaokulu Müdürü Hüseyin Mutlu bu tür organizasyonlara devam edileceğini belirterek, her şeyin öğrencilerimizin akademik ve sosyal-kültürel başarıları ile gelecekleri için olduğunu ifade etti.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER