Ozan Rıdvan İlk Albümünü Çıkarıyor

Uzun yıllar müzikle uğraşan, emek veren yörede kendinden sık sık söz ettiren ve hatta geçtiğimiz yıl Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yazdığı şiiri.

Ozan Rıdvan İlk Albümünü Çıkarıyor
banner97
Cumhurbaşkanına gönderen Ozan Rıdvan, Cumhurbaşkanı tarafından teşekkür yazısı ile ödüllendirilmişti. Karasulu Ozan Rıdvan Kır Şirin Sakarya’m isimli ilk albümünü çıkarıyor.
Uzun yıllar müzikle uğraşan, emek veren yörede kendinden sık sık söz ettiren başarılı sanatçı Ozan Rıdvan Kır, yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyim ile ilk albümü olun ”Şirin Sakarya’m” isimli albümü ve Bırakıp Gittin Beni klipiyle, önümüzdeki günlerde piyasaya çıkıyor. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yazdığı şiiri. Cumhurbaşkanına gönderen Ozan Rıdvan, Cumhurbaşkanı tarafından teşekkür yazısı ile ödüllendirilmişti
Albümün içeriği hakkında bilgi veren Ozan Rıdvan Kır, albümde Türk Hal müziği yer aldığını belirtti. Ozan Rıdvan Kır, Bu albümde herkesin emeği var, Özellikle albümün ismini Şirin Sakarya’m koyduğumuz için ayrı bir örnek teşkil ediyor. Albümde birkaç eksikliğimiz var ama dinleyicilerimizin destekleriyle zamanla onları da tamamlayacağız. Nasipse ikinci albümü 2 yıl sonra çıkarmayı hedefliyorum.

Albüm ile birlikte aynı anda çıkacak olan Bırakıp gittin beni isimli klip ise önümüzdeki günlerde birkaç Televizyonda aynı anda yayına gireceğini ve ikinci klip olan Şirin Sakarya kilip çalışmaları da deneyimli yönetmen gazeteci TRT Sakarya İl Temsilcisi Mehmet Karakaş ve görüntü yönetmeni Kadir Karakaş tarafından, hızlı bir çalışma temposunda yapıldığını söyledi.


Ozan Rıdvan Kocaali Kocaali Haber


Kadir KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2016, 14:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER