Yazıklar olsun!

Karasu'da yayınlanan öz Karasu Gazetesi sahibi ve Doğan Haber Ajansı Karasu Muhabiri Cihan Emre, Karasu Belediye garajında taşeron firmada çalışan işçiler maaş alamadıklarını söyleyerek telefonla kendisini aramaları üzerine belediye garajına gitti.

Yazıklar olsun!
Burada şantiye önünde işçilerle görüşme yaptıktan sonra gelen başşöför Kemalettin A. 'Neden çekim yapıyorsun? diye söyledikten sonra muhabirimiz Emre'yi yumrukladı. 

Yere düşen Cihan Emre yanında bulunanlar tarafından Karasu ilçe Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada geçici rapor verilen Emre Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek başşöför A.'dan şikayetçi oldu.

Cihan Emre'' Taşeron işçiler telefon ederek şikayetleri olduğunu söyleyince şantiyeye gittim.Dışarıda onlarla görüşürken baş şoför gelerek (Neden çekim yapıyorsun) diye bağırarak saldırıp yumrukladı'dedi

Bu arada Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu gazeteci Emre'nin başşöför tarafından yumruklanmasıyla ilgili ''Kamusal alana girince Emre ve başşöför arasında tartışma yaşanınca bu olay meydana gelmiş " diyerek şaşırtan bir açıklama yaptı..

Nedim Ergün KIRIMLI

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2015, 23:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER