1 milyon üründe %50 net indirim!

Bir alışveriş platformu olarak 850’den fazla üretici, marka ve tasarımcıyı uluslararası pazar ile buluşturan Modanisa

1 milyon üründe %50 net indirim!

Bir alışveriş platformu olarak 850’den fazla üretici, marka ve tasarımcıyı uluslararası pazar ile buluşturan Modanisa.com’da Dünya Kadınlar Günü’ne özel 1 milyon üründe %50 net indirim fırsatı sunuluyor.

Kadınların kendi değerlerinden vazgeçmeden hayatlarını zenginleştirmesi sürecine yol arkadaşlığı yapan Modanisa.com’da alışveriş bir şölene dönüşüyor. Modern muhafazakâr giyim tarzını benimsemiş kadınların kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği Modanisa.com’da Kadınlar Günü’ne özel olarak 1 milyon üründe %50 indirim fırsatı sunuluyor.

Kadının kendisinden, kendi düşünce, ihtiyaç ve inancından vazgeçmeden hayattan daha fazla pay alması gerektiğine inanarak yola çıkan Modanisa.com bugün bir alışveriş platformu olarak 850’den fazla üretici, marka ve tasarımcıyı uluslararası pazar ile buluşturan Türkiye'nin ilk ve dünyanın en büyük uluslararası online modest moda ve alışveriş sitesi.

Dünya Kadınlar Günü’ne özel gerçekleşen kampanyayla 5 kıtada 140’a yakın ülkede yer alan Modanisa kadınına ulaşılması hedefleniyor. Modanisa.com’un kampanyası 8 Mart 2020 akşamına kadar sürecek.

Dünya Kadınlar Günü’ne özel gerçekleştirilen kampanya ile, kadın olmanın coşkusunu ve 7/24 alıverişin keyfini modanisa.com’da coşkuyla yaşayabilirsiniz. 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER