Linens ile odalarda yeni yıl ışıltısı

Kalitesi ve modern çizgisiyle evlere renk katan Linens, yeni sezon koleksiyonunda yer alan kış temalı nevresim takımını, evine yılbaşı enerjisini taşımak isteyenlerin beğenisine sunuyor.

Linens ile odalarda yeni yıl ışıltısı

Sevdiklerine yılbaşı hediyesi arayanlar için de pek çok seçeneğin yer aldığı koleksiyonlarıyla Linens, yeni yılda da evleri güzelleştiriyor. 
Ev alışverişini keyfe dönüştüren Linens; yatak odasından mutfağa, sofra grubundan aksesuara kadar evin her alanına ve her zevke hitap eden zengin ürün çeşitliliğiyle, yılbaşı alışverişi için de pek çok alternatif sunuyor. 
Linens’in öne çıkan kış temalı nevresim takımı, yeni bir yıla girerken evinde değişiklik yapmak isteyenlerin radarına girmeye aday… Çift kişilik nevresim takımı üzerinde yer alan yeni yılın simgesi kar ve çam ağacı figürleri dikkat çekiyor. Yumuşacık dokusuyla soğuk kış günlerinde sıcacık bir uyku ortamı sunan ürün, tasarımı ve kalitesiyle de fark yaratıyor.
Ev modasına estetik bir dokunuş yapan Linens’in yılbaşı nevresim takımı koleksiyonunu görmek için Linens mağazalarını ve www.linens.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER