“Turizm’in Parlayan Yıldızı” Kocaali

Kocaali Belediyesi standı; her pazartesi günü saat: 17.30’da Rumeli Tv’de yayınlanan Şaban Mergül’ün yapımcılığını üstlendiği “Yaşayan Rumeli” Programına EMİTT 2015’ten konuk oldu.

“Turizm’in Parlayan Yıldızı” Kocaali
Pazartesi akşamı Rumeli Tv’de
19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda 8’A Salonunda MARKA’ya bağlı iller ile birlikte Sakarya Valiliği’nin içerisinde stand açan “Turizm’in Parlayan Yıldızı” Kocaali Belediyesi; her pazartesi günü saat: 17.30’da Rumeli Tv’de yayınlanan Şaban Mergül’ün yapımcılığını üstlendiği “Yaşayan Rumeli” Programına EMİTT 2015’ten konuk oldu. 

Kocaali EMİTT’ten katıldı
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Antik Maden Deresi Tesisleri sahibi Av. İbrahim Sapan ve Sakarya Doğu Marmara Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Ali Yılmaz ile yapılan röportaj; Rumeli Tv dışında ayrıca Şaban Mergül’ün yapımcılığını üstlendiği, Cengiz Olgaç ile Suat Beyenal’ın da sunuculuğunu yaptığı başta Sakarya Televizyonu Tv olmak üzere 6 internet sitesinde ortak yayınlanacak. 

Artık aranan ve bilinen bir ilçeyiz
EMITT Fuarı’nda 5. kez boy gösteren Kocaali Belediyesi’nin başarılı ve çalışkan başkanı Ahmet Acar; verdiği röportajında Son yıllarda turizmle anılan ilçemiz gelen talepler doğrultusunda turizmle ilgili yatırımlarına yön vermektedir. Bu anlamda ilçemiz ve belediye yönetimimiz bundan önce olduğu gibi bundan sonrada yatırımcılara ve işletmecilere her türlü kolaylığı ve önceliğin sağladığını ifade etmeliyim.  Bu doğrultuda İlçemiz Kocaali Türkiye’mizin ve bölgemizin en önemli turizm fuarı EMİTT’te değerleriyle boy göstermemiz de bizim açımızdan çok önemlidir” dedi.


Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2015, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER