Çelik’in Gündeminde Diyaliz ve Okul Vardı

Partisince düzenlenen bir günlük ziyaret programı kapsamında Kocaali’ye gelen Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, yüksekokul inşaat alanı ve İlçe Devlet Hastanesi başta olmak üzere çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Çelik’in Gündeminde Diyaliz ve Okul Vardı
Yoğun program
Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, partisince düzenlenen bir günlük program kapsamında Kocaali’ye gelerek bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı’nda İlçe Başkanı Basri Burak Ak, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Çelik ardından, ilçe merkez esnafları ve Kocaali Belediyesi ile başlayan yoğun ziyaret programını yüksekokul inşaat alanı ziyareti ile sonlandırdı. Belediye ziyaretinin ardından Kocaali Ziraat Odası’nı ziyaret eden ve Başkan Tamer Tunca ile görüşen Milletvekili Çelik, çiftçi kayıt sistemi ve destekleme müracaatlarında sıkıntı yaşanıp yaşanmadığı ile ilgili bilgi aldı.

Buradaki ziyaretinin ardında Kocaali Kaymakamı Ahmet Odabaş’ı makamında ziyaret eden Çelik’in sonraki durağı ise Fiskobirlik Kocaali Tesisleri oldu. Genel Başkan Lütfi Bayraktar, Fiskobirlik Kocaali Başkanı Ahmet Gökdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Hasan Ali Çelik, Fiskobirlik’in elinin güçlenmesi için daha fazla desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Diyaliz ünitesi hizmete giriyor
İlçedeki bir diğer ziyaretini Kocaali İlçe Devlet Hastanesi’ne gerçekleştiren Milletvekili Çelik ve beraberindeki heyet, Hastane Müdürü Abdullah Arı’dan hizmete girme aşamasına gelen Diyaliz Servisi ile ilgili bilgi aldı. Konu ile ilgili çalışmaları yakından takip ettiklerini vurgulayan Vekil Çelik çalışmaların, Diyaliz Ünitelerinin Şubat ayı başlarında hizmete girebileceği şekilde hızlandırıldığını söyledi.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik’in ilçedeki son durağı ise Alandere’de bulunan yüksekokul inşaat sahası oldu. Temel çalışması ile ilgili bilgi veren Yüksekokul Yaptırma ve Koruma Derneği Başkanı Engin Aşçı desteklerinden dolayı Hasan Ali Çelik, Belediye Başkanı Ahmet Acar ve İlçe Teşkilatı’na teşekkür etti. Yaklaşık 4 saat ilçede kalan Hasan Ali Çelik, yoğun ziyaret programına diğer kuzey ilçelerinde devam etmek üzere ilçeden ayrıldı.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2013, 16:55
SIRADAKİ HABER