Kocaali Oluk Oluk Kan Veriyor

Kızılay, üç aylık dönemler halinde gerçekleştirdiği düzenli kan bağışı çalışması kapsamında Kocaali’ye bir günlük faaliyet için kan bağışı ekibi gönderdi.

Kocaali Oluk Oluk Kan Veriyor
70 ünite kan verildi
Kan bağışlarını almak üzere Kızılay Kocaali Şubesi’ ne gelen ve oluşturdukları kan alım merkezi ile bağışta bulunmak isteyen vatandaşlardan kan alan Kızılay ekibi bir gün boyunca yürüttüğü çalışma süresinde yaklaşık 70 ünite kan bağışı aldı.

Bu yıl 400 ünite kan verdik
Gösterdikleri duyarlılıktan dolayı Kocaali halkına teşekkür eden Kızılay Kocaali Şube Başkanı (Çoban) Hasan Alemdar “ İnsanımıza gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. Her seferinde giderek artan sayıda bağışta bulunuyoruz. Bu yıl içerisinde yapılan kampanyalar kapsamında Kocaali yaklaşık 400 ünite kan verdi. Kan bağışı konusunda hiçbir eksiğimiz yok. Yapılan kan bağışları hem sağlık, hem hayır, hem de ilçemizin itibarı açısından çok önemli. Bu bağışlara yüksek oranda gerçekleştirilen katılımlar genel merkezde adımızı telaffuz ettiriyor, ayrıca bağış haberlerimiz yerel ve ulusal basında geniş yer bularak ilçemizin tanıtımına da katkıda bulunuyor. Halkımızı bir sonraki kan bağışı kampanyasına da diğerleri gibi yüksek oranda katılım gerçekleştirmeleri doğrultusunda çağrıda bulunuyorum” dedi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2013, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER