35 Yıl sonra öğretmenlerine sürpriz yaptılar

Taraklı Esenyurt Mahallesi’n de öğretmenlik yapan Taraklı Eski Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde

35 Yıl sonra öğretmenlerine sürpriz yaptılar

Taraklı Esenyurt Mahallesi’n de öğretmenlik yapan Taraklı Eski Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde 35 yıl önce mezun ettiği öğrencilerinin sürpriz ziyareti ile günün en güzel hediyesini aldığını söyledi.
1980'li yıllarda Taraklı İlçesi Esenyurt Mahallesi’n de ilkokul öğretmenliği yapan Taraklı eski Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman 5 yıl okutup mezun ettiği öğrenciler 24 Kasım Öğretmenler gününde öğrencilerinin sürpriz ziyareti ile günün en güzel hediyesini aldığını söyledi.
Tacettin Özkaraman’ın 35 yıl önce Esenyurt Köyü İlkokulu’n dan mezun ettiği öğrenciler, bir araya gelip kendilerinde büyük emeği olan öğretmenlerini ziyaret ettiler. Öğrencilerinin ziyareti ile duygu dolu anlar yaşayan Özkaraman, "Öğretmenlik mesleği denince ayrı bir heyecan”, dedi.
Özkaraman ziyaretten dolayı öğrencilerine teşekkür etti.

Öğrencileri 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde unutmadıkları öğretmenlerine hediye verirken, günün anısına üzerinde 35 yıl önce birlikte çekilmiş fotoğrafın bulunduğu ve üstünde “Canım Öğretmenim ,iyiki bizim Öğretmenimizsiniz” yazan pasta hazırlayarak ikram ettiler.
 

Yusuf İzzettin Kömürcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER