Adapazarı Aidiyeti Daha Da Güçlenecek

Tarihi Uzunçarşı ve Yenicamii’de esnafı ziyaret eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu

Adapazarı Aidiyeti Daha Da Güçlenecek

“Her sokağında dürüst ticaretin, bereketin, kardeşliğin ve dayanışmanın izleri olan, çok sevdiğimiz Adapazarı’mıza olan aidiyeti kıymetli esnafımızla, hemşehrilerimizle, hep birlikte daha da güçlendireceğiz. Fiziki mesafeler olmak zorunda ancak gönüllerimiz sımsıkı sarılacak. Adapazarı’mızı ve birbirimizi seversek, moralli olursak güzel günler çok daha yakın.” dedi.

Işıksu Uzunçarşı ve Yenicamii’de 
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, esnaf ziyaretleri ve vatandaş buluşmaları gerçekleştirmeye devam ediyor. Başkan Mutlu Işıksu Dar Sokak ve Katlı Pazar ziyaretinin ardından son olarak, Başkan Yardımcısı Yusuf Özden ile birlikte Tarihi Uzunçarşı ve Yenicamii esnafını ziyaret etti, esnafa moral verdi ve görüş alışverişinde bulundu.

Güzel Günler Çok Daha Yakın
Adapazarı’nın gönlünde yer etmiş tüm değerlere sahip çıkmak için gece gündüz gayretli çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, Adapazarı’nın, güzel gönüllü insanların merkezi olduğunun altını çizdi. Zor günleri atlatmak konusunda şehrin önemli tecrübeye sahip olduğunu söyleyen Başkan Işıksu, “Adapazarı’mızın her noktasında gönlü çok güzel insanlarımız var. Esnafımızın yüreği çok geniş, hamdolsun. Uzunçarşı, Aynalıkavak, Yenicamii, Çark Caddesi, Dar Sokak, Katlı Pazar, Karaağaç Caddesi, Ankara Caddesi ve daha birçok cadde, sokak, pasajlar… Tüm değerlere hep birlikte sahip çıkacağız. Daha moralli olacağız. Fiziki mesafeler olmak zorunda ancak gönüllerimiz sımsıkı sarılacak. Her sokağında dürüst ticaretin, bereketin, kardeşliğin ve dayanışmanın izleri olan, çok sevdiğimiz Adapazarı’mıza olan aidiyeti kıymetli esnafımızla, hemşehrilerimizle, hep birlikte daha da güçlendireceğiz. Adapazarı’mızı ve birbirimizi seversek, moralli olursak güzel günler çok daha yakın.” ifadelerini kullandı. 


 

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER