Adapazarı’mızın Yarınları Çok Daha Güzel Olacak

Adapazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem ve yönetim kurulu üyelerini, Başkan Yardımcıları ile birlikte Belediyede misafir eden Başkan Mutlu Işıksu,

Adapazarı’mızın Yarınları Çok Daha Güzel Olacak

“İstişare kültürüne çok önem veriyor ve tüm çalışmalarımızda istişarenin bereketini hissettirmek için özel gayret gösteriyoruz. Muhtarlarımızın destekleriyle Adapazarı’mızın yarınları inşaallah çok daha güzel olacak.” dedi.

Muhtarlardan Işıksu’ya Ziyaret
Son yapılan genel kurul neticesinde, Adapazarı Muhtarlar Derneği Başkanı olarak görevini sürdüren Erdal Erdem, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu ziyaret etti. Başkan Işıksu’nun ev sahipliğinde, Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel ve Yusuf Özden’in katıldığı, Adapazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen buluşmada, Adapazarı mahallelerinde gerçekleşen ve planlanan çalışmalar konuşuldu.

Erdem’den Teşekkür
Gösterilen nezaket ve verilen desteklerden dolayı Başkan Mutlu Işıksu’ya teşekkür eden Dernek Başkanı Erdal Erdem, Adapazarı Belediyesi’nin gayretli çalışmalarla örnek olduğunu belirtti. Erdem, “Mutlu Başkanımız ve ekibi sağ olsunlar, her türlü talep ve önerilerimizi hemen işleme alıyor ve gereken ne ise yapmak için gayret gösteriyorlar. Mutlu Başkanımızın destekleri bizim için çok özel. Kendilerine çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Adapazarı muhtarları olarak mahallelerimizin daha da gelişmesi için çok çalışmaya devam edeceğiz. Belediyemizle hemşehrilerimiz arasında köprü görevini en iyi şekilde yürüterek mahallelerimizi hep birlikte daha da güzelleştireceğiz.” şeklinde konuştu.  

Başarı İstişare ile Gelir
Adapazarı Belediyesi’ni hedeflerine ulaştırma yolculuğunda muhtarları kıymetli yol arkadaşları olarak gördüklerini vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mız her geçen gün, hamdolsun büyüyor ve daha da gelişiyor. 84 mahallemizin tümünde ihtiyaç tespit ettiğimiz her noktada tüm gayretimizle sahadayız. Yaptığımız çalışmalarda kıymetli muhtarlarımızın katkılarını da çok mühimsiyoruz. Mahallemi Güzelleştiriyorum, asfalt ve kaldırım çalışmaları, Millet Evleri, Cemiyet Alanları, Çocuk Hakları Projeleri ve diğer tüm nitelikli projelerimizi hep birlikte hayata geçiriyoruz. Başarı istişare ile gelir. İstişare kültürüne de ayrıca çok önem veriyor ve tüm çalışmalarımızda istişarenin bereketini hissettirmek için özel gayret gösteriyoruz. Muhtarlarımızın destekleriyle Adapazarı’mızın yarınları inşaallah çok daha güzel olacak.” ifadelerini kullandı. 

Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Erdal Erdem, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya teşekkür ederek hediye takdim etti. 

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER