Akın Ailesi geleneğini sürdü

Kocaali Şerbentpınarı’lı Akın Ailesi; 30 yıldır geleneksel olarak sürdürdüğü İftar Programı’nı bu yıl da mahallenin merkez camii avlusunda sürdürdü.

Akın Ailesi geleneğini sürdü

Suat Akın ev sahipliğini yaptı
Kocaali Şerbentpınarı Mahallesi’nde İftar Programı geleneğini 30 yıldır geleneksel olarak sürdüren Akın Ailesi, protokol kalabalık davetlinin katılımıyla mahallenin merkez camii avlusunda sürdürdü. Sakarya Kocaaliler Dernek Başkanı Suat Akın ve Şerbetpınarı Mahallesi Muhtarı Selahattin Akın’ın ev sahipliğini yaptığı İftar’a; AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ekrem Yüce, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Kocaali Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Angın, AKP Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Şerbentpınarı’lı işadamları ve mahalle halkı katıldı.

Dua’yı Yüce yaptırdı
Aynı gün partisinin seçim çalışmaları kapsamında Kocaali İlçesi’nde bulunan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ekrem Yüce; gündüz yaptığı esnaf ve halk ziyaretinin ardından da orucunu açmak için Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar birlikte, Sakarya Kocaaliler Dernek Başkanı Suat Akın’ın davetlisi olarak Şerbentpınarı Mahalle halkıyla buluştu. İftar sonrası yemek duasını yapan Yüce; Kocaali Şerbentpınarı halkından da seçimlerde destek istedi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER