Altek Dostları İftar’da bir araya geldi

Sakarya ve çevre şehirlere hizmet veren doğalgaz kalorifer ısı sıhhi tesisat malzemeleri sektöründe öncü 12 yıldır dürüstlüğü ilke edinmiş Altek Teknik Tesisat Malzemeleri...

Altek Dostları İftar’da bir araya geldi

Sakarya ve çevre şehirlere hizmet veren doğalgaz kalorifer ısı sıhhi tesisat malzemeleri sektöründe öncü 12 yıldır dürüstlüğü ilke edinmiş Altek Teknik Tesisat Malzemeleri Şirketleri; is ortakları müşteri ve dostlarını Ramazan’ın muhteşem manevi havasında güzel bir iftarda ağırladı. 

Sakarya ve çevresinde yaklaşık 12 yıldır ısıtma, soğutma, doğalgaz ve tesisat malzemeleri sektöründe; önemli ve geniş ürün yelpazesine sahip ünlü firmaların Sakarya bayiliği başarılı faaliyetler gösteren Altek Teknik Tesisat, her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlediği geleneksel İftar programıyla, sektöründeki müşteri iş ortakları ve dostlarını yoğun bir katılımlar bir araya getirdi. İlahi Grubunun iftar öncesi kısa bir tasavvuf konseri verdiği programda; Diyanet-Sen Sakarya Şube Başkanı ve Sarıkışla Camii İmam Hatibi Ali Güzeldal’ı Kur’an-ı Kerim okudu. 

Yoğun katılım
Al-Tek Teknik Tesisat Ortakları Vedat Kırcı ve Ali Candan’ın Karakamış Mahallesi’ndeki Şirket Merkezi’nde verdiği İftar’a; Eca, Kalde, Viessmann, Berussa, Termo Dinamik, Klepsan, Termo Teknik Etna ve Radyal’ın Genel ve Bölge Müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı. Al-Tek Teknik Tesisat Ortakları Vedat Kırcı ve Ali Candan, düzenledikleri geleneksel İftar Programına katılan iş ortaklarını, bayiler, tedarikçiler, müteahhitler, çalışma arkadaşları ve yakın dostlarına teşekkür etti.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER