Arifiye Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Arifiye Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Seyfettin Kubilay Kültür Merkezi Meclis Toplantı Salonunda Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu Başkanlığında gerçekleşti.

Arifiye Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Açılış konuşmasını yapan Başkan Karakullukçu; “ Haziran ayı Olağan Meclis toplantısının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Son günlerde Şehit sayılarımız biraz arttı. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekânları cennet olsun İnşallah. 

Sıfır Atık Belgesini Alan İlk Belediye Olduk.

Belediye olarak Sakarya’nın İlk Sıfır Atık Belgesini aldıklarını belirten Başkan Karakullukçu; “ Sıfır atık konusunu önemsiyoruz. İlçe genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bazı eksiklerimiz var, onları da zamanla tamamlayacağız. Ben bu projede emeği geçen başta Temizlik İşleri Müdürümüz ve personelimiz olmak üzere emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Gündem Dışı Söz Alan Büyük Birlik Partisi Meclis Üyesi Ahmet Acar, yaz spor okullarının açılmasıyla birlikte spor kompleksini kullanan çocukların herhangi bir tehlikeli durumla karşılaşmaması için, tesiste ve spor aletlerinde gerekli bakım onarım çalışmalarının yapılmasını talep etti. Başkan Karakullukçu, spor kompleksinde ve spor aletlerinde bakım ve onarım çalışmalarının en kısa sürede başlatılacağını belirtti.
Meclis’te 4  gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER