Arifiye Belediyesinden Soğuk Asfalt Atağı

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; giderek yoğunlaştırdığı yol bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının bir ayağını da soğuk asfalt çalışması şeklinde gerçekleştiriyor.

Arifiye Belediyesinden Soğuk Asfalt Atağı

Üst yapı iyileştirmeleri kapsamında, ulaşım ağını günümüz koşullarına uygun hale getirmek için çalışan Arifiye Belediyesi, yaya ve araç trafiğinin sağlıklı yapılabilmesi için yolları soğuk asfalt ile kaplıyor. Fatih Mahallesi Boğaz Sokak, Doğa Sokak, Uzun Ahmet Sokak, Osmangazi Caddesi, Arifbey Mahallesi Dar Sokak ve Adliye Mahallesi’nde başlayan çalışmaların, ilçe genelinde ihtiyaç duyulan yerlerde devam etmesi planlanıyor.

Arifiye Belediyesi’nce bozuk yol kalmayıncaya kadar çalışmaların, kesintisiz olarak süreceğini belirten Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu “İlçemizin her noktasında yoğun çalışma yaparak, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için ekibimizle birlikte  çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalarımıza ilçe genelinde yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın ulaşım ağını konforlu hale getirmek için var gücümüzle çalışacağız.’’ dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER