Arifiye’de Beton Yol Uygulaması Devam Ediyor

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Fatih Mahallesi Cemre ve Uzay Sokak’ta yağmur suyu hattı ve beton yol uygulamasını gerçekleştirdi.

Arifiye’de Beton Yol Uygulaması Devam Ediyor

Şiddetli yağışların ardından oluşan yağmur suyu birikintilerinin önüne geçmek için çalışmalarını sürdüren ekipler; Cemre ve Uzay Sokak’ta toplam 120 metre, 300’lük ve 200 lük olmak üzere koruger boru imalatını gerçekleştirdi.  Ekipler, yağmur suyu hattı çekilmesinin ardından daha modern bir sokak görünüm kazandırmak için son zamanlarda tercih edilen beton yol uygulamasını yaptı.

VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİNİ BİR BİR YERİNE GETİRİYORUZ”
Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, vatandaşların sesine kulak verdiklerini belirterek “Vatandaşlarımızın bizlere ilettikleri sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Cemre ve Uzay Sokak’ta yağışların ardından oluşan su birinkintilerini çözüme kavuşturmak ve sokaklarımıza daha modern bir görünüm kazandırmak için yaptığımız  çalışmaların sonuna geldik. İnşallah en kısa sürede çalışmaları tamamlayarak Cemre ve Uzay Sokak’taki sorunu kalıcı olarak çözüme kavuşturacağız.” dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER