Arifiye’de Yılın Son Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Arifiye Belediyesi Aralık Ayı olağan meclis toplantısı, Seyfettin Kubilay Kültür Merkezi  Meclis Toplantı Salonunda Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun başkanlığında gerçekleştirildi…

Arifiye’de Yılın Son Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Başkan Karakullukçu yaptığı açılış konuşmasında; “ Aralık Ayı Meclis Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Geçtiğimiz hafta öğretmenler gününü kutladık.  Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu kutsal görevi yerine getirirken şehit düşen ve hayatını kaybeden tüm öğretmenlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor; sevgi, emek ve özveri ile yeni nesillere yol gösteren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. 

Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini dikkate aldıklarını ve proje ve yatırımların bu yönde sürdürüldüğünü belirten Başkan Karakullukçu; İlçe genelinde Soğuk Asfalt, Beton yol, Kilitli Parke taşı, Yağmur suyu kanalı çalışmalarına devam edildiğini belirtti. İlçe’ye kazandırılan 2.Cadde‘nin Arifiye Meslek Yüksekokulu tarafında kavşak çalışmalarını tamamladıklarını ve vatandaşların hizmetine sunduklarını belirten Başkan Karakullukçu, yeni caddenin Arifiye’lilere hayırlı olmasını diledi.

Arifiye Belediyesi Seyfettin Kubilay Kültür Merkezi Meclis Salonunda yapılan toplantıda, Belediye Meclisi gündeme alınan 2 maddeyi görüşerek karara bağladı.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER