ATABEK, ERENLER’DE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Sakarya AK Parti’nin tek bayan Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek; Erenler İlçesi’nde sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde yakın ilgi gördü.

ATABEK, ERENLER’DE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Beraberindeki partisinin İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve İlçe Kültür Komisyon Başkanı Burçak Başak ile birlikte Tabakhane Mahallesi halkıyla buluşan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek; burada 24 Haziran Başkanlık ve milletvekili genel seçimlerinin önemi anlattı. Başkanlık sistemi ile ilgili istişarelerde bulunan Atabek; halkın sorularına yanıtlayarak, yoğun ilgi gören toplantı, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

ESNAF VE KURUM ZİYARETİ
Çalışmaların sabahında Erenler yan yol sanayi esnafına “hayırlı işler” dileklerinde bulunan Çiğdem Erdoğan Atabek; ardından İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Can Beyter ve partili yöneticiler ile birlikte Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Muhammed Kıratlı’yı ziyaret ederek, seçimler hakkında karşılıklı istişarede bulundu. Atabek Erenler İlçesi’ndeki son ziyaretinde; Belediye Başkanı Cavit Öztürk; İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve İlçe Kültür Komisyon Başkanı Burçak Başak ile birlikte Et ve süt Kurumu Müdürü Ayşe Bitiş'i de  makamında ziyaret etti.
 

Ridvan KARA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER