Atatürk İlkokulu’nda 2021 - 2022 Eğitim - Öğretim Yılı Heyecanı

İlimizin başarıları ile her zaman adından söz ettirmiş ilkokullarından biri olan Adapazarı Atatürk İlkokulu’nda  2021 - 2022 Eğitim - Öğretim yılı heyecanı yaşanıyor. 

Atatürk İlkokulu’nda  2021 - 2022 Eğitim - Öğretim Yılı Heyecanı

Covid-19 tedbirleri kapsamında  Milli Eğitim Bakanlığınca yürürlüğe konulan 'Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzu' doğrultusunda  gereken tüm önlemler alınan okulda yüz yüze eğitimin başlayacağı tarih heyecanla bekleniliyor. 

Okul Müdürü Tekin Ateş, yeni eğitim-öğretim yılının herkes için başarılı geçmesi temennisinde bulundu. Öğrencileri en iyi şekilde hayata hazırlayacaklarını belirten okul müdürü Tekin Ateş; “2021-2022 eğitim ve öğretim yılında yüz yüze eğitime başlayacak olmamız dolayısı ile hepimiz heyecanlıyız. Yeni eğitim-öğretim yılımız ülkemize, şehrimize ve okulumuza hayırlı olsun. Hepimiz için başarı dolu bir yıl diliyorum.” dedi.

Yeni eğitim öğretim yılına mevcut yerinde devam eden okulda pandemi dolayısıyla dezenfeksiyon çalışmaları titizlikle sürdürülürken, sınıflardaki  tüm  materyaller dezenfekte edilip, sosyal mesafe kuralına göre oturma düzenleri hazırlandı. Okulun tüm birimlerine eğitici ve bilgilendirici görseller asıldı.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER