Aziz Milletimizin başı sağolsun

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, İdlib bölgesinde askerlerimize yönelik düzenlenen alçak hava saldırısına çok sert tepki göstererek, şehitlerimiz için başsağlığı mesajı yayınladı. 

Aziz Milletimizin başı sağolsun

Acımız Büyük Yüreğimiz Buruk

Şehit haberlerinin Türkiye’yi yasa boğduğunu ifade eden Başkan Babaoğlu, “Yüreğimiz dağlanıyor, acımız çok büyük. İlk açıklamalara göre 33 kahramanımız şehit düştü. Katil Esad ve Türkiye düşmanları hain saldırılarının karşılığını en ağır şekilde almalıdır. Türk milletine silah doğrultan, bomba atan, Mehmetçiğimize ve bayrağımıza el uzatan kim olursa olsun en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

Güvenliğimizin ve geleceğimizin teminatı adına karşımıza çıkanlar pişman edilmelidir. Türk milleti hainlere karşı tek yürek olacak, hainleri yerle bir edecektir. Devletimize ve kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerine sonuna kadar güvenmekteyiz.  

Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Hainlere, alçaklara yenilmedik, yenilmeyeceğiz. Aziz Türk Milletinin başı sağ olsun, vatan sağ olsun” dedi.
 

Hendek Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER