Başkan Gündoğdu Çalışmaları Sık Sık Yeri̇nde İnceli̇yor

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Gündoğdu Çalışmaları Sık Sık Yeri̇nde İnceli̇yor

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Belediye Başkanı Gündoğdu incelemeler sırasında bir araya geldiği vatandaşlarla da sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
 

Yatırımlar cazibeyi arttıracak
Ferizli genelinde devam eden çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, "Büyükşehir Belediyesi ekipleri ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz başta olmak üzere pek çok birimimiz, havaların ısınmasıyla birlikte çalışmalarına yoğunluk vermiş bulunuyor. Önceden planladığımız çalışma takvimimize göre ilçemiz genelinde merkez cadde, yeni İlçe Devlet Hastanesi ve Yenimahalle, Karadiken, Ağacık, Ceylandere, Sinanoğlu gibi mahallelerimizde taş döşeme, sıcak asfalt, altyapı, tarla yolu, çocuk parkları ve çevre düzenleme çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bizler de devam eden yatırımları sık sık yerinde takip ederek çalışmaların sorunsuz ilerlemesi için yerinde gözlemliyoruz.
İlçemizin modern kimliğine önemli katkılar sunan yatırımlarımızla cadde ve sokaklarımızı ilçeye yakışır şekilde düzenliyoruz. Çalışmaların mimarı olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce başta olmak üzere ekibine, mesai arkadaşlarıma ve diğer birimlerimize ilçemiz adına özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimize hizmetin en güzelini götürmek başlıca vazifemiz. Bunun doğrultuda ekibimizle birlikte büyük özveri ve çaba gösteriyoruz" dedi.

Sorunlarla yakından ilgileniyor
Diğer taraftan gerçekleşen çalışmaların yanı sıra, Başkan Gündoğdu’nun mahalleleri sık sık ziyaret ederek yaşanan sorunlarla da yakından ilgilendiğini belirten vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.
 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER