Başkan Gündoğdu Ferizlispor yönetimini ağırladı

Ferizlispor Kulübü yönetimini makamında ağırlayan Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “Ferizlispor’a destek olmak için her zaman elimizden geleni yapacağız” dedi.

Başkan Gündoğdu Ferizlispor yönetimini ağırladı

Ferizlispor Kulübü yönetimi, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette Kulüp yönetimi, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ile sohbet ederek planladıkları faaliyetler ve çalışmalar hakkında bilgi vererek, fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gündoğdu, “Ferizlispor’un başarılı olabilmesi için bizde imkanlarımız çerçevesinde desteğimizi sürdüreceğiz. Ferizlispor, Ferizli’de yaşayan herkesin, her kesimin takımıdır.” Dedi.

Sağlıklı nesillerin yetişmesinde spor yapmanın önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Gündoğdu “Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi, kötü alışkanlıklardan uzak, spor ile ilgilenmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Hedefimiz sporun dostluk ve kardeşlik unsurlarından istifade ederek saygılı, hoşgörülü, birlik ve beraberlik içerisinde ekip ruhuyla mücadele eden bireyler yetişmesidir. Bu bilinçle Belediye olarak sporun her dalını destekliyoruz. Ferizlispor’umuza başarılar dilerim.” Diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Ferizlispor Kulübü yönetimi, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya spora vermiş olduğu önem ve kulüplerine göstermiş olduğu desteklerinden ötürü teşekkür ederek, kendisine özel hazırlatılan 54 numaralı Ferizlispor forması hediye etti.

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER