Başkan Işıksu Pazar Alışverişinde

Şeker Mahallesi Semt Pazarı’nı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden, alışveriş yapan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, kural ve tedbirlere uyumun önemini vurgulayarak, “Salgınla mücadelede, hep birlikte, güzel bir mesafe kat ettik.

Başkan Işıksu Pazar Alışverişinde

Tedbirli olmaya, birbirimize her anlamda yardımcı olarak toplum sağlığını düşünmeye devam etmeliyiz.” dedi.

Önlemleri Denetledi, Alışveriş Yaptı
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, salgınla mücadele sürecinde esnafa moral ziyaretleri yapmaya devam ediyor. Pazartesi günleri Şeker Mahallesi’nde kurulan Semt Pazarı’nı ziyaret ederek Adapazarı Belediyesi ekipleri tarafından yapılan önlem çalışmalarını denetleyen, esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Işıksu, alışveriş yaptı, kural ve tedbirleri hatırlattı.

Kurallara Uymaya, Tedbirli Olmaya Devam
Koronavirüs salgınının etkilerini en aza indirmek için her alanda önemli çalışmalar yaptıklarını dile getiren Başkan Mutlu Işıksu, “Tedbirleri hep birlikte almaz, kurallara uymazsak Allah korusun kötü sonuçlarla karşılaşabiliriz. Ancak böyle bir durum olmayacak. Salgınla mücadelede, hep birlikte, güzel bir mesafe kat ettik. Tedbirli olmaya, birbirimize her anlamda yardımcı olarak toplum sağlığını düşünmeye devam etmeliyiz. İnşaallah bu zor günleri hep birlikte atlatarak daha güzel günlerde buluşacağız. Kıymetli esnafımıza sürece desteği için teşekkür ediyoruz. Adapazarı Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız.” ifadelerini kullandı. 
 

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER