Başkan Işıksu’dan Korucuk Çıkarması

Korucuk’ta mahalle sakinleri ile buluşan, esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Mutlu Işıksu, “Mahallelerimizin güzelliğini ve bereketini ortaya çıkaracak hizmetleri, hemşehrilerimizle istişare neticesinde hayata geçiriyoruz.

Başkan Işıksu’dan Korucuk Çıkarması

Korucuk’a ikinci Pazar geliyor, Dorukkent için hazırlık çalışmalarımıza başladık. Ayrıca ihtiyaç olan noktalardaki asfalt ve tretuvar çalışmalarımıza devam ederek mahallemizi kış mevsimine hazırlıyoruz.” dedi.

Başkan Yardımcıları Eşlik Etti
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, mahalle ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Başkan Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcıları Fatih Çelikel ve Yusuf Özden, Sebze ve Meyveciler Odası Muzaffer Kabacan ile birlikte son olarak Korucuk Mahallesi’ndeydi. Korucuk Mahallesi Muhtarı Cevdet Koçak’ın eşliğinde gerçekleştirilen ziyaret programında Başkan Işıksu, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, talep ve düşüncelerini dinledi.

Dorukkent’te Pazar Sevinci
Yenikent Bölgesi’ni çok önemsediklerini aktaran Başkan Mutlu Işıksu, “84 mahallemizin tümünde olduğu gibi Adapazarı’mızın önemli bir değeri olan Yenikent Bölgemizi, mahallelerimizi sık sık ziyaret ettik, bugün de Korucuk’tayız. Çalışmalarımızı muhtarımız ve hemşehrilerimizle istişare ediyoruz. Korucuk’ta çevre ve atık yönetimi başta olmak üzere birçok başlıkta önemli çalışmalar yaptık. Şimdi de Korucuk’a ikinci Pazar geliyor, Dorukkent için hazırlık çalışmalarımıza başladık. Ayrıca ihtiyaç olan noktalardaki asfalt ve tretuvar çalışmalarımıza devam ederek mahallemizi kış mevsimine hazırlıyoruz.” diye konuştu.

Her Alanda Uyum ve Bereket
Birliktelik ve uyumun önemine dikkat çeken Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı'mızın doku ve muhteviyatını ortaya çıkaran, kapsamlı bir uyumla her alanda huzuru tesis edecek çalışmaları hayata geçirmek gayesiyle gece gündüz sahadayız. Sosyal yaşamı daha da canlandıracak, mahallelerimizin güzelliğini ve bereketini ortaya çıkaracak hizmetleri, hemşehrilerimizle ziyaretlerle, istişareler neticesinde sunmak istiyoruz. Bir ve beraber olduğumuz, çok çalıştığımız müddetçe, mahallelerimiz daha da gelişecek ve Adapazarı'mız hedefine ulaşacak inşaallah.” ifadelerini kullandı. 

Işıksu’ya Muhtar Teşekkürü
Gerçekleştirilen ziyaret programından duyduğu memnuniyeti dile getiren Korucuk Mahallesi Muhtarı Cevdet Koçak ise, “Mutlu Başkanımız ve ekibine her zaman rahatlıkla ulaşıyor ve taleplerimizi söylüyoruz. İletişime açık olmaları ve mahallemizi için gayretleri bizleri memnun ediyor. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. İnşaallah Korucuk Mahallemiz de gelişmeye ve daha da güzelleşmeye devam edecektir.” şeklinde konuştu. 

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER