Başkan Özen, Başkan Çalışkan’ı Makamında Ağırladı

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Çalışkan, İl Teşkilat Başkanı Furkan Türkyolu ve

Başkan Özen, Başkan Çalışkan’ı Makamında Ağırladı

Sapanca AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı – Meclis Üyesi Enes Serdar, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i makamında ziyaret etti.

Bize yakışan kucaklayıcı olmak, bize yakışan gençlerimizin elinden tutmak 
Gençlere ve gençlik çalışmalarına her zaman değer veren Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, kendisini ziyarete gelen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ile bir araya geldi. Gençler tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özen, “Her şeyden önce AK Partimizin Gençlik Kolları İl Teşkilatı olarak yeni dönemdeki görevleriniz hayırlı uğurlu olsun. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlerin donanımlı olması, eğitimli olması, öz güven içerisinde sosyal yönü zengin bir şekilde toplum içerisinde yer alması, hem partimize olan güveni hem de kendinizdeki güven duygusunu oluşturacaktır. Sizlere daha güzel bir gelecek bırakmak amacıyla gayret gösteriyoruz. Belediyemizin hizmetlerini bizi seven güvenen ve oylarıyla buralarda olmamıza vesile olan hemşehrilerimize yakışır bir şekilde yapmak, devletimize vatanımıza, milletimize, bayrağımıza bağlı nesiller yetişmesi açısından gayret göstermekteyiz. Cenab-ı Allah gücümüzü arttırsın. Bize yakışan kucaklayıcı olmak, bize yakışan gençlerimizin elinden tutmak, bize yakışan kendimizi iyi ifade edebilmek” dedi. 

Gençlere hizmet etmek için Bismillah dedik 
Ziyarette Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’in tecrübelerinden faydalanmak istediklerini belirten AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Çalışkan, “İl gençlik kolları olarak sizi ziyaret etmek ve ilerde yapacağımız hizmetler hakkında sizlere bilgi verelim, sizlerin tecrübelerini alalım istedik. Bu gaye ile böyle bir ziyarette bulunmayı talep ettik. Biliyoruz ki sizlerin, kapısı ayrım yapmaksızın her zaman tüm gençlere açık. Arkadaşlarımızla yeni bir ekip kurduk. Ekibimizle uyum içerisinde çalışıyoruz. Sinerjisi büyük bir ekip olarak gençlere hizmet etmek için Bismillah dedik. Bunda sonra, güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER