Başkan Özen Esnaf Ziyaretlerine Ara Vermiyor

Sapanca Belediyesi Başkanı Özcan Özen, ilçe esnafıyla her fırsatta sık sık bir araya gelmeye özen gösteriyor.

Başkan Özen Esnaf Ziyaretlerine Ara Vermiyor

Başkan Özen, ilçe esnafıyla bir araya gelip sıkıntılarını dinliyor ve talepleri yerinde değerlendiriyor. 

Kapımız her zaman halkımıza açıktır

Esnafları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinlediklerini söyleyen Başkan Özen, “Esnafımızla bir araya gelerek yapılan ve yapılması gereken hizmetleri değerlendirme fırsatı buluyoruz. Özellikle esnafımızla yaptığımız görüşmelerde, onların arzu ettiği şekilde hizmetleri yapmak bizler için daha verimli oluyor. Kapımız her zaman halkımıza açıktır. Özellikle pandemi döneminden bu yana esnafımızı daha sık ziyaret ederek yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalışıyoruz. Sapanca Belediyesi, olarak halkımızın ve esnafımızın her zaman yanında yer aldık almaya da devam edeceğiz” dedi.

Esnafımızın kalkınması demek ülke ekonomimizin ayakta durması demektir

Sapanca’da yaşayan vatandaşların ilçe esnafından alışveriş yaparak esnafa bu zor günlerde destek verilmesi gerektiğini ifade eden Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Esnafımız bizim için çok değerli ve önemli. Esnafımızın kalkınması demek ülke ekonomimizin ayakta durması demektir. Bu bakımdan Sapanca Belediyesi, olarak daima onların yanındayız. Belediye olarak her zaman elimizden gelen desteği gösterme çabasındayız” ifadelerini kullandı. 
Gerçekleşen esnaf ziyaretlerine Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’da katıldı. İlçe esnafı sık sık belediye başkanını iş yerlerinde ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER