Başkan Özen, “Kurallara uyalım kedimizi ve sevdiklerimizi koruyalım”

Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca İlçe Emniyet Müdürü Cihat Kayaer’in katılımıyla yapılan denetimde esnaf ve vatandaşlar bilgilendirildi.

Başkan Özen, “Kurallara uyalım kedimizi ve sevdiklerimizi koruyalım”

Sapanca halkına güvendiğimi belirtmek isterim 
Kaymakam Bayar, “Çalışmalarımızın karşılığını alacağımızı düşünüyorum. Bunun için tüm sağlık çalışanlarına, kamu kurumlarına, emniyet güçlerine ve özellikle Sapanca halkına güvendiğimi belirtmek isterim. Yapılan denetlemelerde maske ve temizlik kurallarına riayet edilmesini her defasında tekrarlıyoruz” dedi.

Kurallara uyalım, hem kedimizi hem de sevdiklerimizi koruyalım 
Her fırsatta denetimlere katılan Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Eski normal hayatımıza dönmek adına dinamik denetleme dediğimiz bu yöntemle sık sık esnafımıza denetimde bulunmaktayız. Maske, mesafe ve temizlik kuralına uyulması halinde en kısa zamanda normalleşmeye geçeceğiz. Herkes birey olarak üzerine düşen görevi yaptığı takdirde salgının biteceğine inanıyorum. Normalleşme için kısıtlamaların olduğu saatler ve günler çok önemli. Hem vatandaşlarımızdan hem esnaflarımızdan isteğimiz maske, mesafe ve hijyen konusunda hassas davranmalarıdır. Yaşadığımız bu zorlu süreci el birliğiyle atlatacağız Kurallara uyalım, hem kedimizi hem de sevdiklerimizi koruyalım” diye belirtti.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER