Başkan Özen Tebrik Ziyaretinde 

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Türkay, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Han ve İlçe Jandarma Komutanı Recep Çelik’i ziyaret etti.

Başkan Özen Tebrik Ziyaretinde 

Görevinde kolaylıklar diliyorum 
Başkan Özen, SUBÜ Sapanca Turizm Fakültesi Dekanlığı görevini devralan Türkay’ı ziyaret ederek görev süresince vermiş olduğu emeklerden dolayı kendisine teşekkür etti ve yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Özen, “Türkay’a görevinde kolaylıklar diliyorum. Üniversitenin misyonuna ve müfredatına hâkim biri olduğunu biliyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz. Sakarya’mızın misafir hanesi olan Sapanca’mız için birlikte başarılı çalışmalarda bulunacağımıza inanıyorum” dedi.

Kurumlar arası işbirliği son derece önemli 
Başkan Özen, İlçe genelinde yapılan rotasyonlarla İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Kenan Han ve İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Recep Çelik’i de makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Özen; “İlçenin yaşanıla bilirliğine asayiş yönünden katkı sağlayan Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığıyla istişareye her zaman hazırız. Emniyet güçlerimizin her zaman yanındayız. Bize ne görev düşerse seve seve yaparız. İlçe halkının huzuru ve güvenliği için kurumlar arası işbirliği son derece önemli” dedi ve kendilerine yeni görevinde başarılar diledi.


 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER