Başkan’dan TRT HABER’e Ziyaret

Sakarya Hendek El Ele Engellilerle Yaşam Derneği Başkanı Esin Aygen Hendek Maradow Muay Thai kulübü 2.kademe antrenörü Yasemin Erdem, ile birlikte, TRT HABER’i yeni yerinde ziyaret ettiler.

Başkan’dan TRT HABER’e Ziyaret

Teşekkür ziyaretinde konuşan Hendek El Ele Engellilerle Yaşam Derneği Başkanı Esin Aygen, TRT HABER  bizlere verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. TRT’nin Derneğimiz acısından önemli bir kurum olduğunu belirten Aygen, TRT’nin kabuğunu kırdığını, “TRT git gide güçleniyor. Atılım üzerine atılımlar gerçekleştiriyor. Kanal sayısı her geçen yıl kanal sayısını artıyor. Yaptığı yayınlarla Türkiye’den Asya’ya, Avrupa’dan Amerika’ya kadar insanlarla buluşuyor.

Sakarya’da TRT Haber Bürosu’nun olması hem Sakarya için hem de TRT için çok önemli. TRT’nin çeşitli kanallarında Sakarya’da  ayda en az  25-30 haber yayınlanıyor. Bu Sakarya’nın tanıtılması açısından çok önemlidir. Ayrıca TRT HABER bir yandan kamu yararına çalışma yaparken, bir yandan da gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiriyor. 

TRT HABER Sakarya İl temsilcisi Mehmet Karakaş ise Başkan Aygen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “TRT, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle halkın gözü, kulağı olmaya devam ediyor. TRT toplumu ilgilendiren iyi özendirici, teşvik edici yayınlar yapmak için çalışıyor. Sakarya’dan ayda 30’za yakın yakın haber yayınlıyor diyerek Başkan Esin Aygen’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Nisanur KARAÇAY

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2019, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER