Başkanlar, Sapanca Gençlik Merkezi Yüzme Havuzunu İnceledi

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,

Başkanlar, Sapanca Gençlik Merkezi Yüzme Havuzunu İnceledi

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün, İş Adamı Ethem Yıldırım ile birlikte Sapanca Gençlik Merkezi Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu ve kompleksini gezdiler.

Modern bir spor yatırımı
Başkan Özen; “Yapımı büyük ölçüde tamamlanan Yarı Olimpik Yüzme havuzumuzun vatandaşlarımıza sunulacak en güzel hizmetlerimizden biri. Sapanca’mızın dört bir tarafını yeni ve farklı yatırımlarla güzelleştirmeye devam ediyoruz.  Yatırım ve projelerimize Sapanca Gençlik Merkezi Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu eklemenin büyük bir sevincini yaşıyoruz. Büyük bir kısmı tamamlanan havuzumuzu vatandaşlarımızın, sporcularımızın ve ailelerin hizmetine sunacağız. İnsanların sosyal hayatlarını zenginleştirecek mekânlar ve hizmetler çok büyük önem taşımaktadır. Saunası, idari bölümleri, yüzme havuzu, soyunma odaları ve diğer mekânlarıyla bölgemizin ihtiyaç duyduğu, her yaştan vatandaşımızın gelip yararlanabileceği modern bir spor yatırımını gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz” diye belirtti. 

Tesisi ziyaret eden başkanlar, Sapanca’ya yakışan hizmetlere bir yenisinin daha eklendiğini ve Başkan Özen’in başarılı çalışmalara imza attığını dile getirdiler ve tesis ile ilgili bilgileri Başkan Özen’den aldılar.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER